Urodziny dla dzieci

Karpacz, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, czy wreszcie Karkonosze i okoliczne miejscowości to idealne miejsca do tego, by zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka. Bliskość przyrody, gór, strumieni, lasów, ale też pięknych tajemniczych zabytków daje nieograniczone możliwości do zorganizowania nietypowego, jedynego w swoim rodzaju przyjęcia urodzinowego, które na tyle będzie się różniło od typowych kinder bali, że zarówno dzieci jak i rodzice zapamiętają ten dzień na długo.

Rodzice najlepiej wiedzą jak bardzo ważny dla dziecka jest dzień urodzin. Najmłodsze dzieci potrafią czekać z utęsknieniem na kolejne urodziny, zaraz po poprzednich. Opowiadają jak ich przyjęcie będzie wyglądało, kogo zaproszą i jak będzie wyglądał tort. Wówczas tym bardziej rodzicom zależy, by ten dzień był naprawdę szczególny. Ale co to znaczy szczególny? Czy ma być pełen balonów, plastikowych prezentów, słodyczy? Czy może szczególne urodziny te zorganizowane w sali zabaw (bawialni) z dużą ilością jedzenia fastfood? Jak zorganizować urodziny dla dziecka, by dostarczyły radości, prawdziwych niezapomnianych wrażeń, a przy tym były wartościowe i nieprzeładowane zbędnymi bodźcami?

Sami jesteśmy rodzicami i nie raz stawaliśmy przed tym dylematem. Długie godziny myślenia, zastanawiania się i rozważania różnych możliwości zaowocowały pewnego dnia organizacją urodzin dla naszego dziecka, w których uczestnicy na łonie przyrody bawili się przednio, rozwiązywali zagadkę, szukali skarbu, zdobywali nagrody, poznawali przyrodę, obcowali ze sztuką, a przy tym posilali się pysznym zdrowym jedzeniem. Takie urodziny można zorganizować w okolicach Karpacza, Szklarskiej Poręby, Jeleniej Góry. Dodatkowo wspaniała sceneria z widokiem na góry, przyroda i piękno naszego regionu sprawią, że urodziny dziecka będą naprawdę niezwykłe.

W trakcie niezapomnianych urodzin dzieci uczestniczą w grze terenowej z rozwiązywaniem zagadek i tajemnic, z słuchaniem baśni i legend. Punktem kulminacyjnym gry jest odnalezienie skarbu i nagród dla każdego z uczestników. Dużą część przyjęcia stanowią zorganizowane zabawy na świeżym powietrzu (z udziałem rodziców lub bez) oraz warsztaty manualne z wykorzystaniem skarbów przyrody. Po warsztatach dzieci wraz z prowadzącymi przygotowują ognisko i zdrowy pyszny poczęstunek.

Nasze propozycje:

Nie odnaleziono wydarzeń!