Sposoby płatności za wydarzenia

Na stronie discoversilesia.pl możesz rezerwować wydarzenia online. Do wyboru masz następujące metody płatności:

przelewy24

Przelewy24

Najpopularniejszy w Polsce zintegrowany system płatności przez Internet. Oferuje wiele różnych metod regulowania należności za zakupy m.in. : przelewy i przekazy bankowe, BLIK oraz karty płatnicze.

PayPal

Najpopularniejsza na świecie forma szybkich płatności online. Weryfikacja płatności jest przeprowadzana natychmiastowo. Posiadając konto PayPal można płacić środkami na koncie oraz kartą debetową lub kredytową, która jest powiązana z kontem.

płatność gotówką

Płatność gotówka na miejscu

Jeśli nie masz możliwości zapłacić poprzez płatności online. Zadzwoń! Wpiszemy Cię na wydarzenie i rozliczysz się gotówką na miejscu.

Płatność kartą na miejscu

Jeśli nie masz możliwości zapłacić poprzez płatności online. Zadzwoń! Wpiszemy Cię na wydarzenie i zapłacisz kartą na miejscu. Możesz zapłacić u nas za pośrednictwem najpopularniejszych kart płatniczych oraz G-pay i Apple-pay

bon turystyczny

Polski Bon Turystyczny

Bon Turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin. Możesz zapłać bonem także za nasze usługi i wydarzenia. Jeśli chcesz się rozliczyć bonem, zadzwoń, podaj numer kodu i wpiszemy Cię na wydarzenie.

przelew bankowy

Płatność przelewem

Wygodna opcja dla grup. Po wybraniu naszej oferty należność możesz przekazać przelewem na nasze konto: Discover Silesia Krzysztof Korzeń, nr rachunku: PL 37 1140 2004 0000 3202 4002 542