Imprezy integracyjne

Karkonosze, Karpacz, Szklarska Poręba, czy Jelenia Góra to miejsca, które oprócz oczywistych walorów przyrodniczych oferują unikalną scenerię do organizacji niepowtarzalnych imprez, zabaw integracyjnych i aktywności typu team building. Bliskość gór, wielkie nagromadzenie obiektów zabytkowych, pałaców, zamków, a każdy z legendą, tajemnicą i unikalną historią- wszystko to daje jedyne w swoim rodzaju tło i możliwości do przeprowadzenia zabawy integracyjnej czy team buildingu, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Najlepsza impreza integracyjna dla grupy powinna odbywać się w swobodnej i przyjaznej atmosferze, w ciekawym, pobudzającym wyobraźnię miejscu, najlepiej w otoczeniu natury lub w ścianach ciekawego zabytku. Takich właśnie miejsc w okolicach Karpacza, Szklarskiej Poręby czy Jeleniej Góry jest mnóstwo. Karkonosze i ich doliny słyną z nagromadzenia pięknych górskich widoków, ale też pałaców o klasie europejskiej i zamków średniowiecznych. To właśnie w tych miejscach imprezy integracyjne udają się najlepiej, a ich uczestnicy na chwilę przenoszą się w inny świat – świat pruskiej arystokracji początku XIX wieku lub do czasów średniowiecza. Rozwiązują zagmatwane zagadki, poszukują drogi, rozszyfrowują tajemne kody, a przy tym poznają losy byłych właścicieli rezydencji czy historię miejsca.

Dla wielbicieli średniowiecza, tajemnicy oraz pełnej śmiechu rozrywki czekają imprezy integracyjne w Zamku Wleń czy na Szlaku Walońskim w Szklarskiej Porębie. Integracja grupy w czasie naszych Potyczek Walońskich przyniesie mnóstwo dobrego humoru, ale też pozwoli rozruszać mięśnie, również te mimiczne. W okolicach Karpacza, w parku romantycznym w Bukowcu czeka na Was zabawa integracyjna, w czasie której poznacie życie codzienne XIX wiecznej arystokracji. Dowiedzie się jak eleganckie panie chodziły po górach i o jakim romansie najwięcej plotkowano wówczas w Berlinie. W Jeleniej Górze z kolei w trakcie team buildingu wejdziecie na wieże widokowe, z których rozpościera się wspaniały widok na miasto, góry, okoliczne wsie i zabytki oraz poznacie najbardziej nieznane zakamarki miasta

Każda z naszych imprez integracyjnych i zabaw typu team building dostarcza radości, wrażeń, ale też wiedzy o regionie, o miejscach, ludziach, poplątanej historii tego jedynego w swoim rodzaju zakątka Europy.

kwiecień 2024
maj 2024
Nie odnaleziono wydarzeń!