Zaginięcie hrabiny von Reden

Fryderyk Wilhelm hrabia von Reden

Zaginięcie hrabiny von Reden

Wróciłem niedawno z dalekiej podróży. Liczyłem, że w domu moim zastanę swoją małżonkę hrabinę von Reden. Niestety zastałem jedynie zrozpaczonego Ogrodnika Waltera, który powiedział mi o tajemniczym zniknięciu hrabiny.

Mówił on, że podczas ich ostatniej rozmowy wspominała, że gdyby stało się z nią coś złego, to wskazówkę, gdzie zmuszona była się ukryć schowa w parku, w szkatule, a drogę do niej wyznaczy tak abym tylko ja mógł do niej trafić.

Pamiętam, że ostatni raz kiedy się z nią widziałem była ubrana w kwiecistą sukienkę, której kawałek dała mi na pamiątkę, kiedy wyjeżdżałem. To jest jedyny ślad jaki mi po niej pozostał…

Aby rozwiązać zagadkę zniknięcia hrabiny von Reden należy podążać śladami jej listów w których opisała kolejne miejsca ukrycia kluczyków do sekretnej szkatułki. Tylko odnalezienie wszystkich pozwoli rozwiązać zagadkę zniknięcia hrabiny von Reden.

W spacer po parku, wybierzecie się z przewodnikiem, który wskaże drogę oraz pomoże w poszukiwaniu kolejnych wskazówek. Opowie także o pięknej miłości jaka łączyła hrabiostwo von Reden oraz o ich siedzibie w Bukowcu gdzie stworzyli największy park romantyczny w ówczesnych Prusach.

Czas trwania i miejsce:

Cena i warunki uczestnictwa:

  • Od 50 zł / osoba (cena zależna jest od wielkości grupy oraz wyboru dodatkowych atrakcji);
  • Gra jest przeznaczona dla grup zorganizowanych min 10 osób;
  • Cena zawiera: przygotowanie gry terenowej, opiekę przewodnika, ubezpieczenie NNW;
  • Istnieje możliwość rezerwacji gry w dowolnym terminie;
  • Ostateczna cena, program i czas trwania ustalany jest indywidualnie w zależności wielkości grupy, miejsca pobytu, ewentualnego transportu grupy oraz dodatkowych preferencji uczestników.

Dodatkowe opcje:

  • Przygotowania ogniska wraz z posiłkiem: od 40 zł / osoba.

Zapytaj o grę:
Czas pobytu:
Ilość osób:
Wybierz dodatkowe opcje:

Ognisko z posiłkiem

Uwagi: