Zabytkiem po zabytkach


Dla miłośników wszelkiego rodzaju zabytków proponujemy zwiedzanie obiektów w Dolinie Pałaców i Ogrodów samochodem zabytkowym. W naszej ofercie mamy dwa legendarne auta terenowe, które pozwolą nam wjechać tam gdzie standardowym środkiem transportu nie jest to możliwe.

Land Rover Zabytkiem po zabytkachPierwszy z nich angielski dziewięcioosobowy Land Rover Series III z 1975 roku. Był w swoim czasie synonimem samochodu terenowego i niezawodności. Podobno więDSC_0412kszość z wyprodukowanych modeli jeździ nadal do dzisiaj. A spotkać można te auta niemalże na całym świecie.

Drugi pochodzi z „bloku wschodniego”. Jest to Gaz 69 AM z 1957 roku. Samochód, który był produkowany na potrzeby wojska a oferowana wersja nazywana  była „generalską”. W odróżnieniu od swojej 10 osobowej wersji oferował jedynie 5 miejsc w miękkich, sprężynowych kanapach, których „komfort” docenił nawet Fidel Castro używając tego auta do swoich podróży po Kubie.

Oba auta są w pełni oryginalne i zapewniają wrażenia, których próżno szukać w dzisiejszych samochodach terenowych. Latem mogą być odkryte, co zapewnia naturalną „klimatyzację” i możliwość obcowania z krajobrazem, zabytkami i przyrodą Doliny Pałaców i Ogrodów.

Odwiedzane obiekty / atrakcje:

Transport samochodami zabytkowymi możliwy dla wybranych wycieczek.

Orientacyjna cena:

Gaz 69AM – 150 zł / osoba dla grup max 4 osób.

Land Rover Series III – 100 zł / osoba dla grup 6-8 osób.

Cena zawiera: transport, opiekę przewodnika, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera: biletów wstępu.

Ostateczna cena, program i czas trwania ustalany jest indywidualnie w zależności wielkości grupy, miejsca pobytu oraz dodatkowych preferencji uczestników.

Warunki uczestnictwa:

Opcja transportu jest przeznaczona dla grup zorganizowanych dostępna dla części ofert zwiedzania.