Wycieczki na Dolny Śląsk

Wycieczki na Dolny Śląsk

Wycieczki na Dolny Śląsk

Dolny Śląsk to region w południowo – zachodniej Polsce, gdzie łączy się wielokulturowa historia środkowej części Europy z niezliczonymi zabytkami wpisanymi w piękne krajobrazy.

Na naszej stronie przedstawiamy programy wycieczek obejmujących swoim zasięgiem Karkonosze, Kotlinę Jeleniogórską, Góry Kaczawskie, Góry Izerskie, Przedgórze Izerskie oraz Dolinę Bobru. Są to wycieczki piesze i autokarowe, w których mogą uczestniczyć zarówno rodziny jak i grupy zorganizowane. Obsługujemy także niewielkie, kilkuosobowe grupy oferując im transport busami oraz indywidualną obsługę  przewodnika.

W trakcie naszych wycieczek staramy się jak najbardziej przybliżyć naszym gościom tradycje, historię i legendy Dolnego Śląska. Ich programy opieramy o rozpoznawalne atrakcje Dolnego Śląska ale także staramy się pokazać nieznane zakątki, które trudno odnaleźć w przewodnikach turystycznych. Zapraszamy do odwiedzenia zapomnianych miejscowości, kopalń, nieczynnych tuneli, monumentalnych zapór wodnych, zachwycających pałaców i parków romantycznych, a także ich pozostałości.

Wiemy, że odkrywanie regionu to nie tylko wycieczki. Oferujemy różnorodne gry terenowe, prezentacje lokalnych produktów, w tym także alkoholi, lub nocnego zwiedzania obiektów zabytkowych. Jest to doskonałe uzupełnienie pobytów turystycznych dla osób indywidualnych i grup. Firmy w naszej ofercie odnajdą wiele propozycji, wpisujących się w założenia Team Buildingu. W ich trakcie uczestnicy poznają nasz region, ale też siebie nawzajem, co procentuje potem pozytywnymi relacjami w grupie.

Dążymy, by pobyt w naszym regionie, był niezapomnianym przeżyciem dla każdego z naszych gości.  Chcemy pobudzić ciekawość i chęć odkrywania Dolnego Śląska w trakcie kolejnych przyjazdów turystycznych.