Wycieczki na Dolny Śląsk

Wycieczki na Dolny Śląsk

Wycieczki na Dolny Śląsk

Wycieczki na Dolny Śląsk to jedyny sposób na odkrywanie i poznawanie tajemnic tego regionu. Dolny Śląsk to region w południowo – zachodniej Polsce, gdzie łączy się wielokulturowa historia środkowej części Europy z niezliczonymi zabytkami wpisanymi w piękne krajobrazy.

Na naszej stronie przedstawiamy przykłady programów wycieczek obejmujących swoim zasięgiem Karkonosze, Kotlinę Jeleniogórską, Góry Kaczawskie, Góry Izerskie, Przedgórze Izerskie oraz Dolinę Bobru. Są to wycieczki piesze i autokarowe, w których mogą uczestniczyć zarówno rodziny jak i grupy zorganizowane. Obsługujemy także niewielkie, kilkuosobowe grupy oferując im transport busami oraz indywidualną obsługę  przewodnika. W trakcie wycieczek staramy się jak najbardziej przybliżyć naszym gościom tradycje, historię i legendy Dolnego Śląska oraz pokazać różnorodność tej niezwykłej krainy. Programy naszych wycieczek oparte są o powszechnie znane atrakcje Dolnego Śląska, jednak naszym celem jest pokazanie ich w sposób jak najpełniejszy i w jak najszerszym kontekście. Staramy się także promować miejsca mniej znane na Dolnym Śląsku, tworząc autorskie programy zwiedzania po zakątkach, które trudno odnaleźć w przewodnikach turystycznych. Zapraszamy do odwiedzenia zapomnianych miejscowości, kopalń, nieczynnych tuneli, monumentalnych zapór wodnych, zachwycających pałaców i parków romantycznych, a także ich pozostałości. Wiemy, że prawdziwe odkrywanie Dolnego Śląska to poznawanie tego co mniej znane.

Mamy również świadomość, że odkrywanie regionu to nie tylko wycieczki. Dlatego też oferujmy poznawanie regionu podczas m.in różnorodnych  gier terenowych, prezentacji lokalnych produktów, w tym także alkoholi, lub nocnego zwiedzania obiektów zabytkowych. Ta oferta jest doskonałym uzupełnieniem pobytów turystycznych dla osób indywidualnych i grup. Natomiast firmy odnajdą w niej wiele wątków, które wpisują się w założenia Team Buildingu. Uczestnicy bowiem nie tylko poznają nasz region, ale też siebie nawzajem, co procentuje potem pozytywnymi relacjami w firmie.

Możemy również przygotować dowolny, indywidualny program wycieczki lub kilkudniowego pobytu obejmujący Dolny Śląsk oraz przygraniczne tereny Czech i Niemiec. Dążymy do tego, by pobyt w naszym regionie, był niezapomnianym przeżyciem, dla każdego z naszych gości; by pobudził ciekawość i chęć odkrywania Dolnego Śląska w trakcie kolejnych przyjazdów turystycznych.