Wycieczki biegowe po Karkonoszach i Kotlinie Jeleniogórskiej

wycieczki biegowe

Wycieczki biegowe w pięknym krajobrazie

Wycieczki biegowe po Karkonoszach i Kotlinie Jeleniogórskiej. Ta propozycja przeznaczona jest dla biegaczy lubiących biegać w pięknym krajobrazie. Łatwość i dostępność terenu jest idealna dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem i dla tych, którzy biegają profesjonalnie. Trasy są poprowadzone po najbardziej atrakcyjnych miejscach w Kotlinie. W trakcie wycieczki biegowej będzie Wam towarzyszył nasz biegający przewodnik, który poprowadzi po atrakcyjnych trasach i opowie w wszystkich napotkanych po drodze ciekawostkach. Wycieczki biegowe, w wariantach kilkudniowych są połączone z noclegami w atrakcyjnych obiektach w Kotlinie. Nie musicie martwić się o bagaże, nasz bus przewiezie je z miejsca startu do miejsca gdzie skończycie wycieczkę.

Wycieczki biegowe – proponowane trasy :

Opcja I – Dolina Pałaców i Ogrodów: Jelenia Góra – Rynek / Pałac Paulium / Łomnickie Wzgórza / Pałac Łomnica / Pałac Wojanów / Łomnickie Wzgórza / Założenie parkowo – pałacowe w Bukowcu / Pałac w Karpnikach / Transport powrotny. Trasa ok 18 km.

Opcja II – Góry Izerskie: Dolna stacja wyciągu na Szrenicę / Rozdroże pod Kamieńczykiem / Huta / Waloński Kamień / Rozdroże pod Cichą Równią / Stacja turystyczna Orle / Jakuszyce (Polana Jakuszycka) / Transport powrotny. Trasa ok 18 km.

Powyższe trasy wycieczek biegowych są jedynie propozycjami. W zależności od wymagań i preferencji uczestników przygotowujemy indywidualne opcje tras, programy pobytu jednodniowe, weekendowe lub wielodniowe z propozycjami noclegów w atrakcyjnych miejscach w Kotlinie Jeleniogórskiej.

Czas trwania:

Wycieczki biegowe są organizowane jako całodniowe lub kilkudniowe połączone z noclegami i dodatkowymi atrakcjami jak warsztaty jogi, pilatesu oraz wizyty w spa.

Orientacyjna cena:

100 zł / osoba.

Cena zawiera: transport, opiekę przewodnika, ubezpieczenie NNW.

Ostateczna cena, program i czas trwania ustalany jest indywidualnie w zależności wielkości grupy, miejsca pobytu, opcji transportu oraz dodatkowych preferencji uczestników.

Dla wycieczek wielodniowych trasa wraz z propozycją noclegów jest przygotowana indywidualnie.

Dodatkowe opcje:

Posiłek regeneracyjny na trasie 30 zł /osoba; Wieczorne warsztaty jogi 30 zł / osoba.

Warunki uczestnictwa:

Wycieczka jest przeznaczona dla grup zorganizowanych min 5 osób.