fbpx

Opowieści z dreszczykiem, czyli nocne wędrówki…


Opowieści o duchach, mrożące krew w żyłach historie towarzyszą nam od najmłodszych lat. Aby przekaz tych opowieści odniósł pożądany skutek gęsiej skórki, potrzebny jest odpowiedni nastrój. Wieczorowa pora, grupa znajomych, półmrok panujący w pomieszczeniu, świece, czy mroczna muzyka podsycały klimat i sprawiały, że baliśmy się sami zaglądnąć do drugiego pokoju lub pójść do łazienki.

Dziś oferujemy wam wyjątkową noc, pełną tajemnic i opowieści z dreszczykiem, powrót dziecięcych strachów. Okolice Jeleniej Góry, zamki, pałace są do tego wprost idealne. Kiedy Słońce zajdzie za horyzont, a ze swych kryjówek wyjdą sudeckie zjawy, widziadła i upiory, możecie się z nimi spotkać. Proponujemy, nocny spacer z pochodniami po założeniu parkowo – pałacowym w Bukowcu, wspinaczkę na Zamek Chojnik, lub podróż do wnętrza ziemi w Kowarskiej Kopalni, gdzie błądzą duchy gwarków. Oczywiście wszystko pod osłoną nocy. Możecie też ułożyć wycieczkę po najbardziej niezwykłych miejscach, o których krążą dziwne i mroczne opowieści. Pomoże Wam w tym nasz profesjonalnie przygotowany Przewodnik, specjalista od nocnych widziadeł. Kto wie, co się tej nocy wydarzy? Może i Wam uda się spotkać na swojej drodze jakiegoś upiora, lub zjawę? A może zaszczyci was swoją obecnością sam Duch Gór?

Odwiedzane obiekty / atrakcje:

Nocny spacer po Jeleniej Górze / Szubienica w Miłkowie / Zespół parkowo – pałacowy w Bukowcu – spacer z pochodniami, zwiedzanie pałacu, wejście na wieżę widokową, degustacja lokalnego alkoholu, poczęstunek kawą, herbatą i ciastem.

Czas trwania:

Wycieczka w porze wiosenno – letniej od 22:00 do 01:00.

Wycieczka w porze jesienno – zimowej od 20:00 do 23:00.

Orientacyjna cena:

70 zł / osoba dla grup min 10 osób.

Ostateczna cena, program i czas trwania ustalany jest indywidualnie w zależności wielkości grupy, miejsca pobytu, opcji transportu oraz dodatkowych preferencji uczestników.

Dodatkowe opcje:

Degustacja lokalnego alkoholu, poczęstunek kawą, herbatą i ciastem: 30 zł. / osoba; Przygotowania ogniska z posiłkiem: 30 zł / osoba.

Warunki uczestnictwa:

Wycieczka jest przeznaczona dla grup zorganizowanych min 8 osób.


 • Zapytaj o wycieczkę
  Informacje kontaktowe
  Czas pobytu
  Ilość osób
  Wybierz dodatkowe opcje

  Wynajem autobusu

  Wynajem busa 8-osób

  Degustacja lokalnego alkoholu, poczęstunek kawą, herbatą i ciastem

  Ochrona danych osobowych:

  Zapoznałem się z Podstawowymi Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych