Wycieczka Góry Izerskie – miejsca mocy


Są takie miejsca w Sudetach Zachodnich, gdzie podobno występują aktywne energie przyrody, łączące moce Ziemi i Kosmosu. Są wśród nich miejsca bardzo znane, takie jak Ślęża, Ostrzyca Proboszczowicka w Górach Kaczawskich, Wieczorny Zamek koło Szklarskiej Poręby, czy Grabowiec koło Karpacza, ale są też takie, o których ucho nie słyszało a i oko nie widziało…

Od wieków szczyty gór, większych wzniesień, zakola rzek, kamienie, drzewa, źródła, czy skały były ośrodkami przestrzeni świętej, gdzie według wierzeń następuje zatrzymanie czasu, przez co możliwy jest pełny kontakt zarówno z przeszłością, jak i przyszłością. Miejsca takie uważano za najświętsze z najświętszych.

Starożytni rozumieli tę energię, dzięki czemu mogli czerpać z nich wiedzę i inne korzyści. Chcesz do nich dołączyć?

Chcemy Was zaprosić na wycieczkę, na której poznasz te miejsca. Będzie Wam towarzyszył Przewodnik, który zna ich wszystkie tajemnice. Jeśli będziecie tego godni podzieli się nimi z Wami. Jeśli nie… No cóż. Nie każdy może dostąpić wtajemniczenia!

Odwiedzane obiekty / atrakcje – propozycja:

Zwiedzanie Kopańca – Plac Czarownic, Sowie Skały, tajemnicze wały. Spotkanie z Leszkiem Różańskim w Galerii Artystycznej Kozia Szyja / Wędrówka górska – piesza na Zamek Wieczorny i Wysoki Kamień.

Czas trwania:

Wycieczka całodniowa.

Orientacyjna cena:

100 zł / osoba dla grup max 8 osób.

80 zł / osoba dla grup 9 – 30 osób.

60 zł / osoba dla grup 30 osób i więcej.

Cena zawiera: transport, opiekę przewodnika, ubezpieczenie NNW.

Cena nie zawiera: biletów wstępu.

Ostateczna cena, program i czas trwania ustalany jest indywidualnie w zależności wielkości grupy, miejsca pobytu, opcji transportu oraz dodatkowych preferencji uczestników.

Dodatkowe opcje:

Przygotowania ogniska z posiłkiem: 30 zł / osoba.

Warunki uczestnictwa:

Wycieczka jest przeznaczona dla grup zorganizowanych min 8 osób.

Pobierz propozycje programu wycieczki:

images


Zapytaj o wycieczkę:
Czas pobytu:
Ilość osób:
Wybierz dodatkowe opcje:

Ognisko z posiłkiem

Uwagi: