Łomnica – wieczór regionalny w pałacu

Łomnica wieczór regionalny

Łomnica – wieczór regionalny w pałacu

Chcesz poznać historię Dolnego Śląska w wyjątkowy i oryginalny sposób? Zapraszamy do XVII wiecznej kuchni w Pałacu Łomnica, gdzie przy dźwiękach muzyki dawnej, okraszonej opowieściami przeniesiesz się w odległe czasy średniowiecza, renesansu i baroku, degustując przy tym trunki regionalne i kuchnię z epoki.

Jeśli chcesz poznać ciekawostki i tajemnice Dolnego Śląska w niekonwencjonalny sposób, to z pewnością ta oferta jest dla Ciebie.
Opowieści Ci u nas dostatek. Zdradzimy tajemnice, o których milczą księgi i na próżno ich szukać we współczesnych przewodnikach. Dowiesz się jak wędrować śladami mistyków, którzy potrafili rozmawiać z aniołami, alchemików, którzy znaleźli kamień filozoficzny, templariuszy, którzy ukryli gdzieś u stóp Karkonoszy swój największy skarb, mistrzów eliksirów, co potrafili uwarzyć napój nieśmiertelności albo i poszukiwaczy skarbów, co sprawili, że najpiękniejsze ołtarze Wenecji i Brukseli szczycą się klejnotami z naszych gór.

A to wszystko w niesamowitej scenerii piwnic Pałacu Łomnica i wieczornym klimacie przy ogniu, z którego spróbujecie oryginalnych przysmaków regionalnych, a szklanice Wasze napełnią się likworami z najpilniej strzeżonych receptur, za których zdradzenie można było stracić głowę nie tylko dla księżniczki.

Czas trwania:

Ok. 2 h.

Orientacyjna cena:

od 170 zł / osoba dla grup min 10 osób.

Cena zawiera: posiłek, przygotowanie degustacji, prelekcje przewodnika.

Ostateczna cena, program i czas trwania ustalany jest indywidualnie w zależności wielkości grupy, miejsca organizacji oraz dodatkowych preferencji uczestników.

Dodatkowe opcje:

Pamiątka ze spotkania – kieliszek „kulawka” 20 zł / osoba.

Warunki uczestnictwa:

Wieczór regionalny jest przeznaczony dla grup zorganizowanych min 10 osób.

Polecamy także wycieczkę : Dolina Pałaców i Ogrodów

Polecamy także grę terenową : Bukowiec – park romantyczny


Zapytaj o szczegóły:
Czas pobytu:
Ilość osób:
Wybierz dodatkowe opcje:

Pamiątkowe Kulawki

Uwagi: