Oferta dla firm

gry terenowe

Oferta dla firm

Alternatywnym sposobem na poznawanie Dolnego Śląska są gry terenowe. Skierowane są zarówno do dzieci jak i osób dorosłych. Organizujemy je bezpośrednio w najbardziej atrakcyjnych miejscach regionu oraz w centrach miast turystycznych. W naszej ofercie znajdują się propozycje, które można zorganizować w dowolnym miejscu np. w pobliżu hotelu. Zadania do wykonania w ich trakcie opierają zawsze się o wątki regionalne oraz legendy, które przybliżają uczestnikom naszą okolicę.

Oprócz poznawania regionu, gry terenowe stanowią doskonałą zabawę służącą budowaniu zespołu i są często wykorzystywane jako uzupełnienie pobytów biznesowych. W trakcie ich trwania, uczestnicy wzajemnie poznają swoje mocne i słabe strony ale także siebie nawzajem co służy integracji grupy. Niecodzienne zadania, swobodna atmosfera i dużo śmiechu gwarantują dobrą zabawę. Dodatkowym ich efektem jest zainteresowanie naszym regionem poprzez wplecenie w ich treść legend, zwyczajów i lokalnej historii.

Niezależnie od wielkości grupy, zawsze staramy zorganizować tak grę aby poszczególne drużyny liczyły nie więcej niż 10-15 osób co zapewnia zabawę wszystkim jej uczestnikom.

W naszej ofercie znajdziecie przygotowane scenariusze jednak jesteśmy w stanie także przygotować indywidualny scenariusz dla zabawy w dowolnym miejscu. Zawsze jednak dla nas jest priorytetem aby w treści zabawy znalazły się wątki regionalne.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, które doskonale sprawdzają się dla grup biznesowych: