Gra o złoto Lwówka Śląskiego

Lwówek Śląski

Gra o złoto Lwówka Śląskiego

Lwówek Śląski to niewielkie miasteczko na Dolnym Śląsku, słynące z produkcji złotego trunku. Nasza  zabawa oparta jest właśnie na historii browarnictwa Lwówka Śląskiego. Uczestnicy gry podzieleni będą na grupy. W każdej z nich wybrany będzie kapitan. Dla uczestników przydzielone zostaną niezwykle atrakcyjne fanty, które może przejąć w ramach gry konkurencyjna drużyna. Dla uczestników przygotowane będą dyscypliny sprawnościowe, oparte o wielowiekowe tradycje warzenia, picia piwa oraz skutków z tym związanych. Dla utrudnienia i osiągnięcia „stanu wskazującego” w trakcie zabawy, uczestnicy zabawy zostaną wyposażeni w specjalne okulary, które skutecznie oszukają ich błędnik i zmysł równowagi, symulując 1,5 promila alkoholu we krwi. Zwycięża grupa, która zdobędzie największą ilość fantów. Zwycięzcy otrzymają współrzędne geograficznie, gdzie sami za pomocą urządzenia GPS odnajdą nagrodę główną.

Czas trwania: ok 1-2 h.

Cena: 1500 zł / grupa do 15 osób, każda kolejna osoba 50 zł. (minimalna ilość uczestników 10 os.)

(Cena zawiera: przygotowanie gry terenowej, opiekę przewodnika, fanty dla każdego z uczestników, przygotowanie nagrody głównej).

Gra plenerowa jest formą zabawy opartej o zadania sprawnościowe zawierająca elementy zarówno rywalizacji jak i integracji – co jest naturalne przy obcowaniu ze „Złotym Napojem” ;).

Dodatkowe opcje:

Przygotowania ogniska wraz z posiłkiem: 30 zł / osoba; Transport wg. dodatkowych ustaleń.

 


Zapytaj o grę:
Czas pobytu:
Ilość osób:
Wybierz dodatkowe opcje:

Ognisko z posiłkiem

Transport wg. dodatkowych ustaleń

Ochrona danych osobowych:

Zapoznałem się z Podstawowymi Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych

Uwagi: