Escape Room „Podziemia Pałacu Paulinum”

Escape Room Podziemia Pałacu Paulinum

Escape Room „Podziemia Pałacu Paulinum”

1 lipca 1991 r. w Pradze podczas posiedzenia Politycznego Komitetu Doradczego podpisano porozumienie o rozwiązaniu Układu Warszawskiego. Los jednostki wojskowej w Jeleniej Górze jest przesądzony. Jednak grupa oficerów nie godząc się z biegiem historii decyduje się zabezpieczyć listy kodów startowych do rakiet ukrytych na pobliskim poligonie. Ze sztabu głównego położonego przy ul. Świerczewskiego w Jeleniej Górze przenoszą najważniejsze dokumenty do pobliskiego Kasyna Oficerskiego Paulinum. W jego podziemiach, zostaje naprędce zaaranżowane centrum dowodzenia, który stanie się dla Ciebie Escape Room’em.
Każdy, kto znajdzie się w pobliżu Paulinum może liczyć się z zatrzymaniem i doprowadzeniem niezwłocznie na przesłuchanie. Dla zatrzymanych szpiegów i niewygodnych świadków los jest raczej przesądzony. Dlatego jedynym ratunkiem jest ucieczka. Aby zyskać niepodważalną „kartę przetargową“ i zabezpieczanie na przyszłość, trzeba wykorzystać okazję i wykraść listę kodów startowych schowanych w gabinecie generała.
Masz na to godzinę. Żaden lokalny oficer nie chce brać na siebie odpowiedzialności związanej z Twoim przesłuchaniem. Czekają na Generała, który wraz z najgorszymi oprawcami właśnie wyjechał z jednostki w Świętoszowie. Działaj!!! Uciekaj!!!

To wprowadzenie do przygotowywanego przez nas w podziemiach Pałacu Paulinum escape room’u nawiązującego do historii tego obiektu. Oprócz rozwiązywania szeregu zagadek będzie możliwość zwiedzić niedostępne zazwyczaj pomieszczenia pałacu. Otwarcie wkrótce!!!