Dolny Śląsk z biurem podróży Discover Silesia

Biuro Podróży Dolny Śląsk

Dolny Śląsk z biurem podróży Discover Silesia

Discover Silesia to regionalne biuro podróży specjalizujące się w organizowaniu programów pobytów na Dolny Śląsk oraz wycieczek kulturalno – krajoznawczo – edukacyjnych. Nasza oferta oparta jest wyłącznie o atrakcje Dolnego Śląska – pod względem historycznym najbogatszego i najbardziej tajemniczego zakątka Polski i Europy.

Chcemy, aby nasza oferta poznawania Dolnego Śląska łączyła dobrą zabawę i profesjonalną informację o regionie. Naszym celem jest aby Dolny Śląsk stał się miejscem do którego wraca się wielokrotnie, odkrywając kolejno tajemnice zamków, pałaców, podziemi, kopalń, twierdz, miast, rodzin szlacheckich a także zwykłych mieszkańców, którzy tworzyli ten region przez wieki.

Nasza oferta oparta o wielokulturową historię Dolnego Śląska. Nie ma w Polsce drugiego takiego regionu gdzie odnajdziemy ślady dynastii Piastów, korony czeskiej, wpływów austriackich, pruskich, niemieckich oraz polskich. W trakcie naszych wycieczek nauczymy uczestników skomplikowanej historii tego zakątka Europy.

Oferujemy organizację pobytów i przyjazdów na Dolny Śląsk, zakwaterowanie w atrakcyjnych miejscach, autorskie programy wycieczek pieszych i autokarowych. Oprócz tradycyjnego zwiedzania proponujemy również nocne spacery po obiektach zabytkowych, gry i zabawy terenowe oparte o tradycje i historię miast Dolnego Śląska, wieczory i warsztaty regionalne, geocaching, wycieczki biegowe, pobyty aktywne oraz degustacje lokalnych produktów w tym również regionalnych alkoholi.

Nasza oferta jest doskonałym uzupełnieniem pobytów dla uczestników konferencji i wyjazdów firmowych szukających regionalnych atrakcji urozmaicających spotkania biznesowe oraz nietuzinkowych sposobów na gry i zabawy integracyjne.

Naszą ofertę wyróżniają także ludzie, którzy ją tworzą. Współpracujemy z licencjonowanymi Przewodnikami i Pilotami Wycieczek ze Stowarzyszenia Gildia Przewodników Sudeckich. Są to doskonale przygotowani, profesjonalni przewodnicy i pasjonaci regionu, którzy w elastyczny, dostosowany do grupy sposób, prowadzą wycieczki, oprowadzając w strojach historycznych. Obsługujemy turystów indywidualnych, grupy zorganizowane oraz grupy biznesowe w języku polskim, niemieckim, angielskim oraz rosyjskim.

Dzięki naszym bliskim kontaktom z właścicielami odwiedzanych miejsc, uczestnicy naszych wycieczek mogą doświadczyć i zobaczyć więcej niż przeciętny turysta.

Odkrywaj z nami Dolny Śląsk!!!