Bukowiec – park romantyczny…

Bukowiec - park romantyczny

Bukowiec – park romantyczny… czyli historia cywilizacji pisana krajobrazem

Przyjeżdżając do Bukowca wkraczamy w magiczny świat Doliny Pałaców i Ogrodów. Tutaj niemal każdy zakątek kryje tajemnicę i wyjątkową historię. Aby je poznać, najpierw musimy się przenieść do początków XIX wieku, w czasy króla pruskiego Wilhelma Hohenzollerna, księżnej Izabeli Czartoryskiej, cara Mikołaja I, Goethego…

Spotkamy się w tajemniczym ogrodzie hrabiego Redena, gdzie znajduje się pałac, świątynia Ateny, ruiny zamku, krąg druidów, tajemnicze opactwo i wiele innych. Miejsce to kryje w sobie pewien sekret. Legenda mówi, że w pałacowych piwnicach swoją pracownię miał alchemik, który stworzył eliksir uzdrawiający duszę i ciało. Żeby utrudnić rozszyfrowanie receptury, wszystkie wskazówki ukrył na terenie ogrodu hrabiego.

Droga do rozwiązania zagadki jest długa i kręta. Będą jej towarzyszyły opowieści przewodnika o dawnych czasach, gdy po parku przechadzała się europejska śmietanka towarzyska XIX wieku.

Każdy uczestnik otrzyma dane do ukrytych punktów ze wskazówkami, które prowadzą do rozwiązania sekretu. Dodatkowo każda wskazówka będzie zawierała zakodowany szyfr liczbowy w cyfrach rzymskich, tak zwany chronostych. Zebranie wszystkich posłuży do rozwiązania zagadki.

To czy uda się odnaleźć wszystkie wskazówki zależy wyłącznie od Was. Musicie zdać się na własną intuicję i wykazać kreatywnością, ale też pokonać swe słabości, a nawet strach przed nieznanym.

Miejsce gry:

Teren zespołu pałacowo – parkowego w Bukowcu

Czas trwania:

Ok 2 h.

Orientacyjna cena:

od 40 zł / osoba dla grup min 10 osób.

Cena zawiera: przygotowanie gry terenowej, opiekę przewodnika, ubezpieczenie NNW.

Ostateczna cena, program i czas trwania ustalany jest indywidualnie w zależności wielkości grupy, miejsca pobytu, opcji transportu oraz dodatkowych preferencji uczestników.

Dodatkowe opcje:

Przygotowania ogniska wraz z posiłkiem: 30 zł / osoba.

Warunki uczestnictwa:

Gra jest przeznaczona dla dzieci w grupie min 10 osób.


Zapytaj o grę:
Czas pobytu:
Ilość osób:
Wybierz dodatkowe opcje:

Ognisko z posiłkiem

Ochrona danych osobowych:

Zapoznałem się z Podstawowymi Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych

Uwagi: